Доставка в межах України

Доставка замовлень в межах контрольованої території України здійснюється компанією перевізником «Нова Пошта». Відправлення відбувається за рахунок покупця, на умовах сплати послуги за доставку замовлення у відділенні перевізника. Оплата здійснюється на умовах та по тарифам «Нова Пошта», з якими ви можете ознайомитися на офіційному сайті компанії https://novaposhta.ua

Просимо вас перевіряти цілісність товару  та комплектацію, згідно з вашим замовленням, у відділенні отримання відправленнь.

 

За бажанням, покупець може самостійно забрати товар зі складу продавця, за умови попереднього замовлення, за адресою: м. Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, 156 (територія ринку «Автозапчастини»), Пн-Пт з 10:00 до 17:00, або за попередньою домовленістю з продавцем.

 

Увага!!! Продавець не здійснює відправку замовлень на умовах: - «наложений платіж», а також передачу замовлень автобусами, маршрутними таксі, залізничним транспортом та інше!!!

Продавець не здійснює відправку замовлень у вихідні та святкові дні.

 

Міжнародна доставка

У зв’язку з введенням військового стану на території України в результаті військової агресії Російської Федерації, більшість міжнародних  перевізників, такі як TNT Express, Fedex та інші, тимчасово призупинили свою роботу на території України. На сьогоднішній день, ми маємо можливість, доставляти замовлення, роздрібним покупцям, тільки українською компанією перевізником "УКРПОШТА" за умови, що одне замовлення повинно містити стільки товару, щоб його можливо було упакувати "одним місцем", або в одну пакувальну коробку. Якщо замовлення містить більше товару ніж "одне місце", або одна пакувальна коробка, в такому разі одне замовлення необхідно ділити на декілька відправлень. 


Також ви можете придбати продукцію компанії ТОВ "ДНІПРОДЕНТТУЛЗ" у наших дистриб’юторів. Перелік компаній дистриб’юторів Ви знайдете перейшовши за посиланням Дистриб'ютори

 

УВАГА!!! Замовлення покупців з території Російської Федерації не опрацьовуються та не розглядаються!!!