Доставка в межах України

Доставка замовлень в межах України здійснюється компанією перевізником «Нова Пошта». Відправлення відбувається за рахунок покупця, на умовах сплати послуги за доставку замовлення у відділенні перевізника. Оплата здійснюється на умовах та по тарифам «Нова Пошта», з якими ви можете ознайомитися на офіційному сайті компанії https://novaposhta.ua

Просимо вас перевіряти цілісність товару  та комплектацію, згідно з вашим замовленням, у відділенні видачі відправлення.

 

За бажанням, покупець може самостійно забрати товар зі складу продавця, за умови попереднього замовлення, за адресом: м. Дніпро, пр-т Богдана Хмельницького, 156 (територія ринку «Автозапчастини»), Пн-Пт з 10:00 до 17:00, або за попередньою домовленістю з продавцем.

 

Увага!!! Продавець не здійснює відправку замовлень на умовах: - «наложений платіж», а також передачу замовлень автобусами, маршрутними таксі, залізничним транспортом та інше!!!

Продавець не здійснює відправку замовлень у вихідні та святкові дні.

 

Міжнародна доставка

У зв’язку з введенням військового стану на території України в результаті військової агресії Російської Федерації, продавець тимчасова призупиняє доставку товарів за межі України роздрібним покупцям.

Запитуйте продукцію компанії DNEPRODENTTOOLS у наших дистриб’юторів. Перелік компаній дистриб’юторів Ви знайдете перейшовши за посиланням Дистриб'ютори

 

Увага!!! Покупців з території країни агресора, Російської Федерації, просимо не турбувати. Ваші замовлення не опрацьовуються та не розглядаються!!!