Мито під час імпорту товарів!!!
18.02.2018

Все, що ви купуєте за кордоном і ввозите на територію своєї країни, називається імпортом. Навіть якщо ваше замовлення є штучним товаром або зразком, то ви вже є імпортером. Важливо пам'ятати, що перед тим, як почати щось ввозити на територію своєї країни, потрібно дізнатися дві речі:

- Чи можете ви імпортувати цей, конкретний товар на територію своєї країни.

- Якими податками та митами оподатковується ввезення товару.

Дуже часто незнання цих правил може викликати здивування імпортера, коли він отримуватиме товар у своїй країні, і виявить, що до суми, яка була оплачена за товар та послуги транспорту, додалася ще й сума мита на імпорт. Важливо знати, що всі податкові мита при імпорті товару та акцизи на товари, що ввозяться, встановлює не іноземна сторона, а митниця вашої країни. Тому, перш ніж остаточно зважитися на ввезення товарів із закордону, потрібно буде хоч трохи ознайомитись з митними правила вашої країни.

Щодо ввезення імпортних товарів, можна сказати, що приватні особи можуть провозити через митницю товар, який не оподатковуватиметься митними зборами, на суму та вагою, зазначеними у митних правилах. Відповідно імпортер, який ввозить товар, що перевищує ліміт, повинні сплачувати акцизи, ПДВ, мита, тощо за аналогією з юридичними особами.

Мито на імпорт – обов'язковий платіж при переміщенні вантажів через митний кордон держави. Цей вид платежів стягується з імпортера за здійснення митними органами певних дій на користь держави під час митного оформлення товарів та інших предметів.

Ми інформуємо про те, що з Покупця може стягуватися додаткова митна плата на ввезення продукції компанії DNEPRODENTTOOLS. Будь ласка, уточнюйте цю інформацію у митних органах вашої країни до здійснення оплати за товар. Компанія продавець не несе відповідальності за додаткові митні витрати Покупця, в країні Покупця!