Хіт продажу
PDR LED світло MaksMaster-S G2, 6LED смуг, без стенда

Світильник світлодіодний MaksMaster належить до світильників спеціального призначення і призначений для локального освітлення зони пошкодження кузовних деталей автомобіля під час проведення ремонтно-відновлювальних робіт за технологією "Ремонт вм'ятин без фарбування". Застосовується на спеціалізованих станціях з кузовного ремонту, станціях технічного обслуговування автомобілів, центрах з навчання та підвищення кваліфікації техніків з "Ремонту вм'ятин без фарбування", а також у мобільно-пересувних сервісах з кузовного ремонту.


Світильник не призначений для використання в побутових умовах, для освітлення житлових і офісних приміщень, робочих місць, догляду за рослинністю і тваринами.


Корпус світильника виготовлено з міцного пластику, з ребрами жорсткості та вентиляційними отворами. По периметру корпусу вклеєний С-подібний гумовий профіль, який захищає виріб від механічних пошкоджень і запобігає пошкодженню лакофарбового покриття автомобіля під час контакту з виробом. Усередині корпусу розміщена світлодіодна стрічка, елементи системи електроживлення та електронного керування.


На задній частині корпусу встановлений клавішний перемикач живлення світильника ON/OFF, а також знімна універсальна пластина з кульовим шарніром і кріпильним вузлом обтискного типу для монтажу світильника на освітлювальний стенд.

Розсіювач виготовлений зі світлотехнічного, ударостійкого пластику з матовою, антивідблисковою поверхнею і високим ступенем світлопропускання. Також на розсіювачі розміщені кнопки управління та елементи декору.


Живлення світильника здійснюється за допомогою незнімного спірального кабелю довжиною 1,3 метра. Закінчення кабелю має штекер для автомобільного прикурювача. У комплект поставки також входить гніздо автомобільного прикурювача із затискачами типу "крокодил", для під'єднання світильника до акумуляторної батареї.


Варіанти комплектаціі: 

 •          кількість LED смуг:  - 6 (CW-CW-СW);
 •          регулятор яркости (D):   - да;

Технічні характеристики :

 •          Діапазон живильних напруг постійного струму (В) - 12;
 •          Світловий потік (Лм) - теплий (W) 850, білий (C) 1220;
 •          Діапазон робочих температур (С), від -20 до +45;
 •          Номінальна потужність споживання (Вт), не більше - 50,0;
 •          Номінальний споживаний струм (А), не більше - 4,0;
 •          Габаритні розміри світильника (мм) - 970х300 
 •          Вага нетто - 2,5±0,15 кг.
 •          Вага брутто - 4,3±0,2 кг. 
 •          Гарантійний термін експлуатації - 12 місяців.

Комплектність поставки:

- Світильник світлодіодний - 1 шт;

- Кріпильний вузол для монтажу до стенду - 1 шт.*;

- Гніздо автомобільного прикурювача із затискачами "крокодил" - 1шт.        Увага!!! Кріпильний вузол кріплення світла до освітлювального стенду (з комплекту поставки) не призначений для використання на трубі з полірованої нержавіючої сталі. Рекомендований матеріал: - алюміній або дюралюміній без анода. При порушенні умов експлуатації, Виробник не несе відповідальності за працездатність кріпильного вузла!
Технічні характеристики:
Габарітні розміри (мм.) 970х300
Вага нетто (кг) 2,6±0,15
Живлення (В) 12
Номінальна споживана потужність (Вт) 50
Номінальний споживаний струм (А) 4,2
400.00 €
Модель:
MaksMaster-S G2
Наявність:
В НАЯВНОСТІ
Вага:
2.60кг
Код виробника:
LDW8S9730G2R.6D

Доступні варіанти

Кількість


MaksMaster 6LED