PDR LED світло MaksMaster-L G2, 6LED смуг, без стенда

 Світильник світлодіодний MaksMaster належить до світильників спеціального призначення і призначений для локального освітлення зони пошкодження кузовних деталей автомобіля під час проведення ремонтно-відновлювальних робіт за технологією "Ремонт вм'ятин без фарбування". Застосовується на спеціалізованих станціях з кузовного ремонту, станціях технічного обслуговування автомобілів, центрах з навчання та підвищення кваліфікації техніків з "Ремонту вм'ятин без фарбування", а також у мобільно-пересувних сервісах з кузовного ремонту.


Світильник не призначений для використання в побутових умовах, для освітлення житлових і офісних приміщень, робочих місць, догляду за рослинністю і тваринами.


Корпус світильника виготовлено з міцного пластику, з ребрами жорсткості та вентиляційними отворами. По периметру корпусу вклеєний С-подібний гумовий профіль, який захищає виріб від механічних пошкоджень і запобігає пошкодженню лакофарбового покриття автомобіля під час контакту з виробом. Усередині корпусу розміщена світлодіодна стрічка, елементи системи електроживлення та електронного керування.


На задній частині корпусу встановлений клавішний перемикач живлення світильника ON/OFF, а також знімна універсальна пластина з кульовим шарніром і кріпильним вузлом обтискного типу для монтажу світильника на освітлювальний стенд.

Розсіювач виготовлений зі світлотехнічного, ударостійкого пластику з матовою, антивідблисковою поверхнею і високим ступенем світлопропускання. Також на розсіювачі розміщені кнопки управління та елементи декору.


Живлення світильника здійснюється за допомогою незнімного спірального кабелю довжиною 1,3 метра. Закінчення кабелю має роз'єм "куля" із затискачами типу "крокодил", для під'єднання світильника до акумуляторної батареї.

 

 Варіанты комплектаціі: 

 •          кількість LED смуг:  - 6 (CW-CW-CW);
 •          регулятор яскравості (D):   - так;

 Технічні характеристики : 


 •          Діапазон живильних напруг постійного струму (В) - 12;
 •          Світловий потік (Лм) - теплий (W) 850, білий (C) 1220;
 •          Діапазон робочих температур (оС), від -20 до +45;
 •          Номінальна потужність споживання (Вт), не більше - 60,0;
 •          Номінальний споживаний струм (А), не більше - 4,8;
 •          Габаритні розміри світильника (мм) - 1330х300, 
 •          Вага нетто - 3,1±0,15 кг.
 •          Вага брутто - 4,6±0,2 кг.
 •          Гарантійний термін експлуатації - 12 місяців.

 

Комплектність поставки:

 •          Світильник світлодіодний  -  1 шт.;
 •          Кріпильний вузол для монтажу до стенда – 1 шт. *


       * Увага!!! Кріпильний вузол кріплення світла до освітлювального стенду (з комплекту поставки) не призначений для використання на трубі з полірованої нержавіючої сталі. Рекомендований матеріал: - алюміній або дюралюміній без анода. При порушенні умов експлуатації, Виробник не несе відповідальності за працездатність кріпильного вузла!

Технічні характеристики:
Габарітні розміри (мм.) 1330х300*60
Вага нетто (кг) 3,0
Живлення (В) 12
Номінальна споживана потужність (Вт) 129.6
Номінальний споживаний струм (А) 10.8
485.00 €
Модель:
MaksMaster-L G2
Наявність:
В НАЯВНОСТІ
Вага:
3.00кг
Код виробника:
LDWL1330G2.6D

Доступні варіанти

Кількість


MaksMaster 6LED