PDR LED світло MaksMaster-L G2, 3LED смуги, без стенда

 Світильник світлодіодний MaksMaster належить до світильників спеціального призначення і призначений для локального освітлення зони пошкодження кузовних деталей автомобіля під час проведення ремонтно-відновлювальних робіт за технологією "Ремонт вм'ятин без фарбування". Застосовується на спеціалізованих станціях з кузовного ремонту, станціях технічного обслуговування автомобілів, центрах з навчання та підвищення кваліфікації техніків з "Ремонту вм'ятин без фарбування", а також у мобільно-пересувних сервісах з кузовного ремонту.


Світильник не призначений для використання в побутових умовах, для освітлення житлових і офісних приміщень, робочих місць, догляду за рослинністю і тваринами.


Корпус світильника виготовлено з міцного пластику, з ребрами жорсткості та вентиляційними отворами. По периметру корпусу вклеєний С-подібний гумовий профіль, який захищає виріб від механічних пошкоджень і запобігає пошкодженню лакофарбового покриття автомобіля під час контакту з виробом. Усередині корпусу розміщена світлодіодна стрічка, елементи системи електроживлення та електронного керування.

На задній частині корпусу встановлений клавішний перемикач живлення світильника ON/OFF, а також знімна універсальна пластина з кульовим шарніром і кріпильним вузлом обтискного типу для монтажу світильника на освітлювальний стенд.


Розсіювач виготовлений зі світлотехнічного, ударостійкого пластику з матовою, антивідблисковою поверхнею і високим ступенем світлопропускання. Також на розсіювачі розміщені кнопки управління, і елементи декору.


Живлення світильника здійснюється за допомогою незнімного спірального кабелю довжиною 1,3 метра. Закінчення кабелю має роз'єм "куля" із затискачами типу "крокодил", для під'єднання світильника до акумуляторної батареї.


  Варіанти комплектації: 


         кількість LED смуг: - 3 (C-W-C, W-С-W, C-C-C, W-W-W, C-C-W, C-W-W-W);

         регулятор яскравості (D):   - так;


Технічні характеристики :


         Діапазон живильних напруг постійного струму (В) - 12;

         Світловий потік (Лм) - теплий (W) 850, білий (C) 1220;

         Діапазон робочих температур (оС), від -20 до +45;

         Номінальна потужність споживання (Вт), не більше - 43,0;

         Номінальний споживаний струм (А), не більше - 3,4;

         Габаритні розміри світильника (мм) - 1330х300, 

         Вага нетто - 3,1±0,15 кг.

         Вага брутто - 4,6±0,2 кг.

         Гарантійний термін експлуатації - 12 місяців.

 


Комплектність постачання:


         Світильник світлодіодний - 1 шт;

         Кріпильний вузол для монтажу до стенда - 1 шт. *

      


       * Увага!!! Кріпильний вузол кріплення світла до освітлювального стенду (з комплекту поставки) не призначений для використання на трубі з полірованої нержавіючої сталі. Рекомендований матеріал: - алюміній або дюралюміній без анода. При порушенні умов експлуатації, Виробник не несе відповідальності за працездатність кріпильного вузла!

Технічні характеристики:
Габарітні розміри (мм.) 1330х300*60
Вага нетто (кг) 3,0
Живлення (В) 12
Номінальна споживана потужність (Вт) 64.8
Номінальний споживаний струм (А) 5.4
435.00 €
Модель:
MaksMaster-L G2
Наявність:
В НАЯВНОСТІ
Вага:
3.00кг
Код виробника:
LDW8L1330G2.3D

Доступні варіанти

Кількість


MaksMaster 3LED