PDR LED світло MaksMaster-M G2 3LED з вакуумною присоскою 120мм

Світильник світлодіодний модель MaksMaster-M G2 3LED з вакуумною присоскою d=120мм призначений для ремонту вм'ятин без фарбування.

Корпус світильника виготовлено з міцного ембосованого пластику, з ребрами жорсткості та вентиляційними отворами. По периметру корпусу вклеєний С-подібний гумовий профіль, який захищає виріб від механічних пошкоджень і запобігає пошкодженню лакофарбового покриття автомобіля під час контакту з виробом. Усередині корпусу розміщені світлодіодна стрічка, елементи системи електроживлення та електронного управління. На задній частині корпусу встановлено клавішний перемикач живлення світильника ON/OFF, а також елемент фіксації для приєднання корпусу до гнучкого з'єднання DNE-Lock. Розсіювач світильника виготовлено зі світлотехнічного ударостійкого пластику з матовою антивідблисковою поверхнею, з високим ступенем світлопропускання. Також на розсіювачі розміщені кнопки керування та елементи декору.

Живлення світильника здійснюється за допомогою незнімного кабелю живлення завдовжки 5 метрів, зі штекером автомобільного прикурювача.

Корпус світильника кріпиться до гнучкого з'єднання DNE-Lock з регулюванням затискача, що дає змогу фіксувати та налаштовувати положення корпусу світильника під різним кутом нахилу до площини кузовних деталей автомобіля. До поверхні виріб кріпиться за допомогою вакуумної присоски з механічним насосом. Діаметр чаші вакуумної присоски - 120 мм.


Основні функції та режими роботи:

"Управління LED" - кожна світлодіодна смуга управляється окремою кнопкою;

Функція "DIMMER" - забезпечує плавне або покрокове регулювання яскравості світильника;

Функція одночасного вимкнення всіх увімкнених світлодіодних смуг - призначена для швидкої зміни режиму роботи світильника і дає змогу одночасно вимкнути всі увімкнені світлодіодні смуги;

Функція "MEMORY" - дає змогу програмувати в пам'ять світильника різні режими роботи. Користувач може самостійно програмувати найбільш часто використовувані режими роботи або режими, які необхідні для виконання конкретних завдань;

Запам'ятовування останнього налаштування (автоматично) - дає змогу електронному блоку керування запам'ятовувати останній режим роботи світильника.

      

Доступні комбінації LED смуг:


3LED C-W-C, W-С-W, C-C-C, W-W-W, C-C-W, C-W-W.


(C - білий холодний, W - білий теплий).


 


Технічні характеристики:


Габарити корпусу (ДхВ): 56х25 см.

Габарити робочої зони (ДхВ): 47х23 см.

Напруга живлення: - 12В;

Потужність (max): - 20Вт;

Струм (max): - 1,6А;

Світловий потік: теплий білий - 850 Лм/м, холодний білий - 1220 Лм/м;

Вага нетто: - 1,5±0,1 кг.

Вага брутто: - 2,2±0,1 кг.

Габарити упаковки: - 71х32х9 см

Гарантійний термін експлуатації - 6 місяців.

 


Комплектність поставки:


Світильник світлодіодний - 1 шт.;

Гнучкий рукав DNE-Lock з кабелем живлення - 1 шт.

Вакуумна присоска d=120 mm - 1 шт.

340.00 €
Модель:
MaksMaster-M G2 (3LED) с вакуумной присоской
Наявність:
В НАЯВНОСТІ
Вага:
1.50кг
Код виробника:
LDM5625N3SC

Доступні варіанти

Кількість


MaksMaster 3LED чохол сумка перетворювач напруги міні світло