Комплект PDR GLEXO FULL V2

Glexo Full V2 set - це повна версія набору для холодного клею, яка призначена для вирішення повного комплексу завдань з PDR та кузовного ремонту. Безкомпромісний вибір, безкомпромісні можливості.


В основі системи лежить унікальна клейова композиція (також звана холодний клей PDR) з неньютонівськими властивостями. Клейовий склад наноситься на металеві вкладки PDR Glexo та використовується разом з ними для ремонту вм'ятин на різних етапах робіт. Система може бути використана для вирішення широкого кола завдань. Добре показує собі як на початковому етапі роботи, коли потрібно швидко відновити форму, так і на завершальних етапах, що вимагають максимально акуратних дій.


Відмінною рисою холодного клею Glexo є надзвичайно високі адгезійні властивості, тривалий термін служби, широкий температурний діапазон застосування, можливість використання вкладок із будь-якими ударними молотками. Всі вкладки оснащені запатентованою фірмовою системою кріплення Glexo, що дозволяє швидко та надійно зафіксувати вкладку у гнізді ударника. Запатентоване кільце ущільнювача, що використовується в другій версії Glexo, забезпечує надійну довготривалу фіксацію для безпечної роботи. У пропонованій новій версії наборів інструментів Glexo PDR виступи також забезпечені посиленим різьбленням великого діаметру для найвищих навантажень.


Glexo Full set включає 4 різні типи вкладок PDR для всього спектра завдань: *

1. Велика прямокутна вкладка 75х30 мм. Призначена для створення розподіленого зусилля, що дозволяє поступово підняти широкі ділянки пошкодження.

2. Велика кругла вкладка d=50 мм. Призначена для створення концентрованого зусилля із концентрацією впливу на широких ділянках. Дозволяє локально впливати на зони ремонту зі створенням зусилля в центрі вкладки.

3. Маленька кругла вкладка d=35 мм. Призначена для створення концентрованих зусиль із концентрацією впливу на невеликих ділянках. Дозволяє локально піднімати невеликі ділянки пошкодження, не торкаючись прилеглих, та створюючи акцент у центрі вкладки.

4. Вкладка прямокутної форми вузька 75х15. Призначена для ремонту вузьких пошкоджень. Дозволяє піднімати подовжені ділянки металу, не торкаючись прилеглих ділянок.


* В комплект поставки також входить холодний клей Glexo Black (110 гр.) та змінні гумові кільця.


Важливо - Система Glexo не рекомендується для використання з алюмінієвими зворотніми молотками, щоб уникнути поломки головки молотка.

 
Технічні характеристики:

Габарити упаковки: 18,5х15,3х6 см

Загальна вага: 0,8 кг

Виробник: Glexo


350.00 €
Виробник:
Модель:
GLEXO FULL V2
Наявність:
В НАЯВНОСТІ
Вага:
0.80кг

Кількість


GLEXO