Хіт продажу
PDR LED cвітло Класика G2 з адаптером Makita

Бездротовий міні світильник Класика-M G2 (BMA) призначений для ремонту вм'ятин без фарбування.

Легкий, тонкий і міцний корпус світильника виготовлений із пластику. Гумовий ущільнювач, по периметру корпусу, захищає світло від механічних пошкоджень під час падіння або транспортування, а також забезпечує захист лакофарбового покриття автомобіля під час контакту з ним. Світлорозсіювач виконано з міцного, матового світлотехнічного пластику з антивідблисковою поверхнею, який направлено розсіює промінь від світлодіодної стрічки, і забезпечує чітку деталізацію пошкодження на деталі, що ремонтується.  

Панель управління світильником розміщена в його фронтальній частині, на якій розміщені кнопки управління світлодіодними смугами і регулятором яскравості. Управління світлом - електронне. Кожна світлодіодна смуга вмикається окремо кнопкою, незалежно від кількості смуг. Функція "Поєднане керування LED" дає змогу керувати одночасно двома світлодіодними смугами однією кнопкою (коротке натискання, або довге натискання). Кнопки регулювання яскравості забезпечують як плавне регулювання, так і покрокове. Для чотирьох смугових версій світла доступна функція "Режиму пріоритету". Ця функція дає змогу користувачеві запрограмувати пріоритет холодного-білого або теплого-білого світіння. Функція "Запам'ятовування останнього налаштування" автоматично зберігає в пам'яті блоку управління яскравість світла і кількість увімкнених світлодіодних смуг на момент відключення світла від мережі живлення.

Живлення світильника здійснюється за допомогою іонно-літієвої акумуляторної батареї 14,4 -18В (Makita) *, яка приєднується до спеціального адаптера живлення з замком для фіксації акумуляторної батареї, і електричними контактами. Також на корпусі адаптера є USB вихід, який дає змогу зарядити електроприлади та девайси.

Корпус світильника та адаптер живлення кріпляться до гнучкого з'єднання DNE-Lock з регулюванням затискача, що дає змогу фіксувати та налаштовувати положення корпусу світильника під різним кутом нахилу до площини кузовних деталей автомобіля. До поверхні, виріб кріпиться за допомогою механічної вакуумної присоски з чашею d=75 мм.

 

Доступні комбінації LED смуг: (білий холодний - C, білий теплий - W);

2LED C-W, C-C, W-W;

3LED C-W-C, W-С-W, C-C-C, W-W-W, C-C-W, C-W-W, C-W-W;

4LED CW-CW

 

Технічні характеристики:

Габарити корпусу (Ш/В): 42х20 см.

Напруга живлення: - 10,5-12В;

Потужність (max): - 10Вт;

Струм (max): - 1,0 А;

USB вихід: - 5В, 2А;

Джерело живлення: Li-ion батарея "Makita" (рекомендовані моделі батарей - BL1850B, BL1830B);

Світловий потік: теплий білий - 850 Лм/м, холодний білий - 1220 Лм/м;

Вага нетто: - 1,0±0,1 кг.

Вага брутто: - 1,5±0,15 кг.

Габарити упаковки: - 56х26х8 см

Гарантійний термін експлуатації - 6 місяців.

 

Комплектність постачання:

Світильник світлодіодний - 1 шт.

Гнучке з'єднання DNE-Lock з адаптером живлення - 1шт.

 

* Іонно-літієва акумуляторна батарея не входить до комплекту постачання!!!

Технічні характеристики:
Габарітні розміри (мм.) 42х20
Вага нетто (кг) 0,9
Живлення (В) 10.5-12.0
Номінальна споживана потужність (Вт) 10
Номінальний споживаний струм (А) 1,0
335.00 €
Модель:
Классика-М G2 (BMA)
Наявність:
В НАЯВНОСТІ
Вага:
1.90кг
Код виробника:
LDM4220N**PA

Доступні варіанти

Кількість


Класика Чохол Міни світло Makita