Пробійник сталевий з дерев'яною ручкою P3120 (MAGNETIC)

Пробійник призначений для осадження металу на кузовних панелях автомобіля, під час проведення ремонтно-відновлювальних робіт за технологією «Ремонт вм'ятин без фарбування».
 
Ручка пробійника виготовлена із твердої породи деревини. На ручці є різьблені елементи декору, які надають виробу індивідуальності та частково запобігають коченню виробу на нерівних поверхнях. Магнітна шайба, врізана в тіло ручки, забезпечує фіксацію виробу на нерівних та вертикальних сталевих поверхнях. Ручка покрита декількома шарами спеціального лаку, який захищає деревину від старіння та стирання, а також підкреслює індивідуальний для кожного виробу колір, відтінок та структуру деревини, що надає виробу справді благородного та вишуканого вигляду. У торці дерев'яної ручки вмонтовано відбійник із нержавіючої сталі з вигравіруваною на ньому короною, що підкреслює шляхетність виробу з натурального матеріалу.
 
Керно пробійника виготовлене із високолегованого нержавіючого сплаву з вмістом титану. Діаметр прутка становить 4 мм., Діаметр візуальної та робочої зони знижений до 3 мм. Робоча поверхня керна має плоску форму з невеликим радіусом, що дозволяє з високою точністю проводити ремонтні роботи, а висота керна забезпечує хороший огляд поверхні, що ремонтується.
 
!!! Враховуючи те, що заготівки з деревини мають не однорідну структуру, розрізняються спочатку за кольором і відтінками, то в результаті цього, кожен готовий виріб індивідуальний за своєю кольоровою гамою, структурою волокон і деревним малюнком та може змінюватись за кольором від світло-коричневого до темно-коричневого. Кожен виріб індивідуальний і по-своєму неповторний, що надає йому справжньої унікальності та вишуканості !!!
 
Технічні характеристики:
Матеріал: - дерево, нержавіюча сталь;
Діаметр виробу: - 18 мм;
Діаметр керна: – 3 мм;
Довжина виробу: - 120 мм;
Габарити упаковки (ДхВхШ) – 175х25х55 мм;
Вага нетто - 0,023 ± 0,002 кг;
Вага брутто – 0,045±0,005 кг;
Виробник: ТОВ «Дніпроденттулз»;
Країна походження: Україна.

55.00 €
Модель:
KWP3S120
Наявність:
В НАЯВНОСТІ
Вага:
23.00г

Кількість


пробійник накінечник