Пробійник дерев'яний з пластиковим накінечником RIN125P (MAGNETIC)

Пробійник призначений для осадження металу на кузовних панелях автомобіля, під час проведення ремонтно-відновлювальних робіт за технологією «Ремонт вм'ятин без фарбування».
 
Ручка пробійника виготовлена із твердої породи деревини. На ручці є різьблені елементи декору, які надають виробу індивідуальності та частково запобігають коченню виробу на нерівних поверхнях. Магнітна шайба, врізана в тіло ручки, забезпечує фіксацію виробу на нерівних та вертикальних сталевих поверхнях. Ручка покрита декількома шарами спеціального лаку, який захищає деревину від старіння та стирання, а також підкреслює індивідуальний для кожного виробу колір, відтінок та структуру деревини, що надає виробу справді благородного та вишуканого вигляду. У торці дерев'яної ручки вмонтовано відбійник із нержавіючої сталі з вигравіруваною на ньому короною, що підкреслює шляхетність виробу з натурального матеріалу.

Змінні накінечники виготовляються із промислового пластику з різним типом та діаметром ударної частини.

Виріб упаковується у стандартну фірмову упаковку.

  
!!! Враховуючи те, що заготівки з деревини мають не однорідну структуру, розрізняються спочатку за кольором і відтінками, то в результаті цього, кожен готовий виріб індивідуальний за своєю кольоровою гамою, структурою волокон і деревним малюнком та може змінюватись за кольором від світло-коричневого до темно-коричневого. Кожен виріб індивідуальний і по-своєму неповторний, що надає йому справжньої унікальності та вишуканості !!!
 
Технічні характеристики:

Матеріал: дерево, нержавіюча сталь, алюміній;

Довжина виробу: - 125 мм;

Діаметр виробу: - 18 мм;

Тип різьби: - 5/16 дюйма;

Діаметр накінечника: - 3,4 10 мм;

Габарити упаковки (ДхВхШ) – 175х25х55 мм;

Вага нетто - 0,030 ± 0,002 кг;

Вага нетто – 0,052±0,003 кг;

Виробник: ТОВ «Дніпроденттулз»;

Країна походження: Україна.
70.00 €
Модель:
KWRIN125.P*F
Наявність:
В НАЯВНОСТІ
Вага:
30.00г

Доступні варіанти

Кількість


пробійник накінечник